Elinka byla po statice postaveny na 2. místě, ale nakonec skončila jako VD5.

Výsledková listina mladých fen:

2. 10. KV Rokycany

Rozhodčí: Ing. Jiří Novotný

Elinka získala ocenění VD4, tudíž 4. místo. Naše třída, mladých byla obsazena velice pěknými fenami. Výstavy se zúčastil i Elinky tatínek Unico z Kyjovského údolí, který ve třídě pracovních psů získal úžasné 1. místo se známkou V1, VT, KV. Poté soutěžil o nejlepšího jedince výstavy, ale to už vyhrála krásná Cheila z Agíru ( Na KVV 2010 VA5)

21. - 22. 8. KVV Polička

Rozhodčí v třídě mladých: Albín Majsniar (SK)

Elinka se poprvé představila ve třídě mladých. Získala známku VD. Nebyla vůbec v srsti.

3. 7. OV Nový Bor

Rozhdčí: Ing. Jiří Novotný

Elinka zpočátku běžela jako první, ale v klusu jsme to obě kapku pokazili, a tak jsme získali bezva 2. místo se  známkou VN2. Na to, že v této třídě byli podle mého velmi pěkné feny je tento výsledek opravdu bezvadný!

Rozhodčí: Ing. Karel Strouhal

Místo, na které se tato výstava konala jsme hledali asi tak 2 hodiny. Pořád jsme brouzdali v Českých Budějovicích, ale nic jsme nemohli najít. A ani by jsme to nikdy nenašli bez pomoci znamých. Ti znamí měli naštěstí na lidi z toho cvičáku tel. číslo a zavolali jim, aby na nás počkali.Na výstavu jsme přijeli asi tak v 9 : 10 -  dávno po přejímce. Akorát nastupovala naše třída. Tak jsem rychle běžela vzít si startovní číslo a katalog, vzala jsem Elinku, která se ani po dlouhatánské cestě nestihla vyčurat a šlo se na věc. Na to, že se Elča ani před výstavou neproběhla tak běhala vcelku pěkně a opět získala známku VN2.

Výsledková listina:

Vessna Clark - VN1

Elizabeth Orsi Bohemia - VN2

Gwen Hartis Bohemia - VN3

25. 4. OV Jaroměř

Na této výstavě se Elča neprezentovala tak pěkně jako v Kolíně, ale stejně to ušlo. Byla vysílená a unavená z cesty, a tak se jí moc nechtělo chodit. Obsadila tedy 2. místo  se známkou VN2 ( Ve třídě měla 14 fen). Jinak organizace výstavy byla fakt super, byla to zatím nejhezčí výstava, na které jsem se s Elčou byla! Fakt moc pěkná výstava.